به وب سایت نوژا نیرو خوش آمدید

راهنمای پاوربانک مدل الماس
ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب شما از این کالای ایرانی؛ خواهشمندیم هنگام استفاده از این دستگاه به نکات ذیل دقت کنید:

1- پکیج خریداری شده شامل یدونه پاوربانک مدل الماس (Almas) با ظرفیت باتری 10000 میلی آمپر ساعت و یدونه کابل شارژ کوتاه Micro USB  و کارت گارانتی می باشد.

2-  این مدل پاوربانک دو نوع پورت ورودی Micro usb , Type-C و دو تا پورت خروجی USB داره، و حداکثر با شدت جریان 2 آمپر شارژ میشه.

3- به علت تبدیل ولتاژی که در مدار داخلی پاوربانک انجام میشه و نیز مقداری از انرژی که صرف تغذیه همون مدار می شه،  مقدار حدودی 75% از ظرفیت واقعی اون قابل استفاده ست .

4- برای نمایش مقدار شارژ باقی مونده پاوربانک، از یه نمایشگر درصدی استفاده کردیم. به این صورت که وقتی باتریش پر باشه عدد 100 رو نشون میده و وقتی باتریش خالی بشه عدد 0 رو نشون میده. مدت زمان حدودی شارژ کامل پاوربانک با شارژر 2 امپری در حدود 6 ساعته.

5- هنگام شارژ شدن پاوربانک روی صفحه نمایش علامت " in " رو نشون میده و موقعی که دارین باهاش گوشیتون رو شارژ می کنید علامت " out " رو نشون میده. همینطور نشون میده گوشیتون داره با شدت جریان 1 آمپر ساعتی شارژ میشه یا 2 آمپر ساعتی.

6- ولتاژ خروجی این پاوربانک مقدار تثبیت شده 5 ولت و شدت جریان خروجی حداکثر 2 آمپره. یکی از پورت ها 1 آمپری هست ( بالاش علامت یک جرقه حک شده ) و اون یکی 2 آمپری ( بالاش علامت دو تا جرقه حک شده )

7- برای شارژ اون از شارژر های استاندارد با ولتاژ خروجی 5 ولت و حداکثر 3 آمپر استفاده کنید.

استفاده از شارژر های غیراستاندارد می تونه علاوه بر ایجاد اختلال و معیوب ساختن دستگاه، حادثه آفرین نیز باشه.

8- به دلیل ماهیت ساختار باتری های لیتیوم-پلیمر که در این مدل پاوربانک استفاده شده، لطفا در بازه دمایی بین 10- تا 60+ درجه سانتی گراد نگهداری و استفاده کنید.

9- پاوربانک ها در اثر سوراخ شدن، گرما و فشار زیاد خطر آتش سوزی دارن. لذا این مورد رو حتما رعایت کنید و حتما سعی کنید هنگام استفاده از اون، هرگز اون رو تو جیب تون یا کنار بالشت و یا محیطی که سبب افزایش دمای دستگاه بشه نذارید.

10- در صورتی که به هر دلیلی دمای دستگاه بیش از حد بالا رفت یا سوراخ شد، سریعا اون رو در محیط آزاد بذارید تا در صورت هرگونه بروز خطر، از آسیب جسمانی در امان بمونید.

11- لطفا هیچ گاه همزمان گوشی و شارژر رو به پاوربانک متصل نکنید.

12- نکته عمومی: با توجه به نمودار شارژ باتری های لیتیوم یونی و پلیمری، هنگامی که ظرفیت باتری در حدود 85% تا 90% شارژ شده است، عملیات شارژ  کندتر و با آمپراژ خیلی کمتری انجام میشه، طوری که مقدار زیادی از باتری پاوربانک به جای اینکه صرف شارژ کردن گوشیتون بشه، توسط مدارهای داخلی اون مصرف میشه. به همین دلیل بهتره وقتی شارژ باتری گوشیتون به حدود 90 درصد رسید از پاوربانک جداش کنید تا از شارژ باقیمونده پاوربانکتون بتونید بیشتر و بهینه استفاده کنید.

هرسوال یا مشکلی راجع به این محصول داشتین به ما زنگ بزنید..