به وب سایت نوژا نیرو خوش آمدید

راهنمای پاوربانک مدل کویر
ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب شما از این کالای ایرانی؛ خواهشمندیم هنگام استفاده از این دستگاه به نکات ذیل دقت کنید:

1- پکیج خریداری شده شامل یک عدد پاوربانک مدل کویر  (Kavir) با ظرفیت باتری 20000 میلی آمپر ساعت و یک کابل شارژ کوتاه   Micro USB  و کارت گارانتی می باشد.

2- این پاوربانک دارای دو نوع پورت ورودی Micro usb و Type-C  و دو پورت خروجی USB ، می باشد.

3- به علت عملیات محافظ شارژ و تبدیل ولتاژ مدار داخلی پاوربانک مقدار حدودی 75% از ظرفیت واقعی آن قابل استفاده است .

4- برای نمایش مقدار شارژ باقی مانده پاوربانک، از  نمایشگر درصدی استفاده شده است. به این صورت که وقتی باتری داخلی دارای شارژ کامل باشد عدد 100 را نشان میدهد و وقتی باتری داخلی ان خالی باشد عدد 0 را نشان میدهد. مدت زمان حدودی شارژ کامل پاوربانک با شارژر 2 امپری در حدود 11 ساعت است. ( بعد ازخرید نیاز به شارژ اولیه ندارد، ولی ممکن است شارژ اولیه پاوربانک زودتر از حالت عادی تمام شود  )

5- ولتاژ خروجی این پاوربانک مقدار تثبیت شده 5 ولت و شدت جریان خروجی ها حداکثر 2 آمپر می باشد (5V/2A)؛ توان خروجی  10وات ساعت است.

6- برای شارژ پاوربانک از شارژر های باکیفیت و استاندارد با ولتاژ خروجی 5 ولت و حداقل 2 آمپر استفاده کنید.

استفاده از شارژر های غیراستاندارد می تواند علاوه بر ایجاد اختلال و معیوب ساختن دستگاه و متورم شدن باتری، حادثه آفرین نیز باشد. همچنین استفاده از شارژر های کم توان، علاوه بر طولانی کردن زمان شارژ، می تواند سبب داغ شدن بیش از حد یا سوختن شارژر شود!

7- هنگام عملیات شارژ شدن گوشی یا شارژ کردن پاوربانک، ارقام نمایشگر شروع به چشمک زدن می نمایند، در زمانی که باتری داخلی پاوربانک شارژ کامل شود، دیگر نمایشگ چشمکر نمی زند و به صورت ثابت روشن می ماند.

8- به دلیل ماهیت ساختار باتری های لیتیوم-پلیمر که در پاوربانک ها استفاده شده، لطفا در بازه دمایی بین 10- تا 60+ درجه سانتی گراد نگهداری و استفاده کنید.

9- پاوربانک ها در اثر سوراخ شدن، گرما و فشار زیاد خطر آتش سوزی دارن. لذا این مورد را حتما رعایت کنید و حتما سعی کنید هنگام استفاده از آن، هرگز آن را در جیب لباس یا کنار بالشت و یا محیطی که سبب افزایش دمای دستگاه شود نگذارید.

10- در صورتی که به هر دلیلی دمای دستگاه بیش از حد بالا رفت یا سوراخ شد، سریعا آن رو در محیط آزاد قرار دهید تا در صورت بروز هرگونه خطر، از آسیب جسمانی در امان بمانید.

11- این پاوربانک از شارژ همزمان گوشی و پاوربانک پشتیبانی می نماید. ولی از این مزیت به عنوان   UPS مثلا برای دوربین های مدار بسته یا دستگاه های دیگر استفاده ننمایید.

12- برای تمیز کردن بدنه پاوربانک، از حلال ها یا شوینده های قوی مثل استون استفاده نکنید، ممکن است به بدنه ان آسیب برساند.

13- نکته عمومی: با توجه به نمودار شارژ باتری های لیتیوم یونی و پلیمری، هنگامی که ظرفیت باتری در حدود 85% تا 90% شارژ شده است، عملیات شارژ  کندتر و با توان خیلی کمتری انجام میشود، طوری که مقدار زیادی از باتری پاوربانک به جای اینکه صرف شارژ کردن گوشی شما شود، توسط مدارهای داخلی آن مصرف می شود. به همین دلیل بهتر است وقتی شارژ باتری گوشی شما به حدود 85 درصد رسید از پاوربانک جدا کنید تا از شارژ باقیمانده پاوربانک بتوانید بیشتر و بهینه استفاده کنید.

هرسوال یا مشکلی راجع به این محصول داشتید به ما زنگ بزنید..