به وب سایت نوژا نیرو خوش آمدید

راهنمای پاوربانک مدل گندم
ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب شما از این کالای ایرانی؛ خواهشمندیم هنگام استفاده از این دستگاه به نکات ذیل دقت کنید:

1- پکیج خریداری شده شامل یک عدد پاوربانک مدل کویر پلاس (+Kavir) با ظرفیت باتری 20000 میلی آمپر ساعت و یک کابل شارژ کوتاه   Micro USB  و کارت گارانتی می باشد.

2- این پاوربانک دارای دو نوع پورت ورودی Micro usb و Type-C  و دو پورت خروجی USB ، می باشد.

3- به علت عملیات محافظ شارژ و تبدیل ولتاژ مدار داخلی پاوربانک مقدار حدودی 75% از ظرفیت واقعی آن قابل استفاده است .

4- برای نمایش مقدار شارژ باقی مانده پاوربانک، از  نمایشگر درصدی استفاده شده است. به این صورت که وقتی باتری داخلی دارای شارژ کامل باشد عدد 100 را نشان میدهد و وقتی باتری داخلی ان خالی باشد عدد 0 را نشان میدهد. مدت زمان حدودی شارژ کامل پاوربانک با شارژر 2 امپری در حدود 11 ساعت است. ( در صورتیکه با شارژر مجهز به تکنولوژی QC3.0 شارژ کنید، این زمان کمتر میشود )

5- ولتاژ خروجی این پاوربانک مقدار تثبیت شده 5 ولت و شدت جریان خروجی یکی از خروجی ها حداکثر 3 آمپر و خروجی نارنجی رنگ طبق استاندارد QC3.0 می باشد (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A)؛ توان خروجی این پورت 18وات ساعت می باشد.

این پاوربانک همچنین از تکنولوژی (PD (Power Delivery پشتیبانی می کند.

از طریق پورت Type-C در لبه کناری می توانید دستگاه ها و لپتاپ هایی که با این تکنولوژی سازگار هستند را شارژ نمایید.

·        توجه: در حالت شارژ QC3.0/PD شارژدهی باتری کمتر خواهد بود.

هنگامی که گوشی تلفن شما با تکنولوژی QC3.0 شارژ شود، چراغ سبز رنگ کنار پورت نارنجی رنگ هم روشن میشود.

6- برای شارژ پاوربانک از شارژر های باکیفیت و استاندارد با ولتاژ خروجی 5 ولت و حداکثر 3 آمپر  یا مجهز به تکنولوژی QC3.0 استفاده کنید.

استفاده از شارژر های غیراستاندارد می تواند علاوه بر ایجاد اختلال و معیوب ساختن دستگاه و متورم شدن باتری، حادثه آفرین نیز باشد.

7- به دلیل ماهیت ساختار باتری های لیتیوم-پلیمر که در پاوربانک ها استفاده شده، لطفا در بازه دمایی بین 10- تا 60+ درجه سانتی گراد نگهداری و استفاده کنید.

8- پاوربانک ها در اثر سوراخ شدن، گرما و فشار زیاد خطر آتش سوزی دارن. لذا این مورد را حتما رعایت کنید و حتما سعی کنید هنگام استفاده از آن، هرگز آن را در جیب لباس یا کنار بالشت و یا محیطی که سبب افزایش دمای دستگاه شود نگذارید.

9- در صورتی که به هر دلیلی دمای دستگاه بیش از حد بالا رفت یا سوراخ شد، سریعا آن رو در محیط آزاد قرار دهید تا در صورت بروز هرگونه خطر، از آسیب جسمانی در امان بمانید.

10- این پاوربانک از شارژ همزمان گوشی و پاوربانک پشتیبانی می نماید. ولی از این مزیت به عنوان   UPS مثلا برای دوربین های مدار بسته یا دستگاه های دیگر استفاده ننمایید.

11- برای تمیز کردن بدنه پاوربانک، از حلال ها یا شوینده های قوی مثل استون استفاده نکنید، ممکن است به بدنه ان آسیب برساند.

12- نکته عمومی: با توجه به نمودار شارژ باتری های لیتیوم یونی و پلیمری، هنگامی که ظرفیت باتری در حدود 85% تا 90% شارژ شده است، عملیات شارژ  کندتر و با توان خیلی کمتری انجام میشود، طوری که مقدار زیادی از باتری پاوربانک به جای اینکه صرف شارژ کردن گوشی شما شود، توسط مدارهای داخلی آن مصرف می شود. به همین دلیل بهتر است وقتی شارژ باتری گوشی شما به حدود 85 درصد رسید از پاوربانک جدا کنید تا از شارژ باقیمانده پاوربانک بتوانید بیشتر و بهینه استفاده کنید.

هرسوال یا مشکلی راجع به این محصول داشتید به ما زنگ بزنید..