به وب سایت نوژا نیرو خوش آمدید

راهنمای پاوربانک مدل مارال
ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب شما از این کالای ایرانی؛ خواهشمندیم هنگام استفاده از این دستگاه به نکات ذیل دقت کنید:

1- پکیج خریداری شده شامل یه پاوربانک مدل مارال (Maral) با ظرفیت باتری 10000 میلی آمپر ساعت و یدونه کابل شارژ کوتاه Micro USB         می باشد.

2- این مدل پاوربانک  دو نوع پورت ورودی Micro usb و Type-C داره  و دو تا پورت خروجی USB ، و حداکثر با شدت جریان 2 آمپر شارژ میشه.

3- به علت تبدیل ولتاژی که در مدار داخلی پاوربانک انجام میشه و نیز مقداری از انرژی که صرف تغذیه همون مدار می شه،  مقدار حدودی 75% از ظرفیت واقعی اون قابل استفاده ست .

4- برای نمایش مقدار شارژ باقی مونده پاوربانک، از یه نمایشگر درصدی استفاده کردیم. به این صورت که وقتی باتریش پر باشه عدد 100 رو نشون میده و وقتی باتریش خالی بشه عدد 0 رو نشون میده. مدت زمان حدودی شارژ کامل پاوربانک با شارژر 2 امپری در حدود 6 ساعته. ( در صورتیکه با شارژر مجهز به تکنولوژی QC شارژش کنید، این زمان کمتر هم میشه )

5- ولتاژ خروجی این پاوربانک مقدار تثبیت شده 5 ولت و شدت جریان خروجی یکی از خروجی ها حداکثر 2 آمپر و خروجی دیگه طبق استاندارد QC3.0.

وقتی که گوشیتون با تکنولوژی کوییک شارژ QC3.0 شارژ بشه، یه علامت "Fast" سبز رنگ هم روی صفحه نمایش روشن میشه.

6- برای شارژ اون از شارژر های استاندارد با ولتاژ خروجی 5 ولت و حداکثر 3 آمپر استفاده کنید.

استفاده از شارژر های غیراستاندارد می تونه علاوه بر ایجاد اختلال و معیوب ساختن دستگاه، حادثه آفرین نیز باشه.

7- به دلیل ماهیت ساختار باتری های لیتیوم-یون که در پاوربانک ها استفاده شده، لطفا در بازه دمایی بین 10- تا 60+ درجه سانتی گراد نگهداری و استفاده کنید.

8- پاوربانک ها در اثر سوراخ شدن، گرما و فشار زیاد خطر آتش سوزی دارن. لذا این مورد رو حتما رعایت کنید و حتما سعی کنید هنگام استفاده از اون، هرگز اون رو تو جیب تون یا کنار بالشت و یا محیطی که سبب افزایش دمای دستگاه بشه نذارید.

9- در صورتی که به هر دلیلی دمای دستگاه بیش از حد بالا رفت یا سوراخ شد، سریعا اون رو در محیط آزاد بذارید تا در صورت هرگونه بروز خطر، از آسیب جسمانی در امان بمونید.

10- لطفا هیچ گاه همزمان گوشی و شارژر رو به پاوربانک متصل نکنید.

11- برای تمیز کردن بدنه پاوربانک، از حلال ها یا شوینده های قوی مثل استون استفاده نکنید، ممکنه به بدنه آسیب برسونه.

12- نکته عمومی: با توجه به نمودار شارژ باتری های لیتیوم یونی و پلیمری، هنگامی که ظرفیت باتری در حدود 85% تا 90% شارژ شده است، عملیات شارژ  کندتر و با آمپراژ خیلی کمتری انجام میشه، طوری که مقدار زیادی از باتری پاوربانک به جای اینکه صرف شارژ کردن گوشیتون بشه، توسط مدارهای داخلی اون مصرف میشه. به همین دلیل بهتره وقتی شارژ باتری گوشیتون به حدود 90 درصد رسید از پاوربانک جداش کنید تا از شارژ باقیمونده پاوربانکتون بتونید بیشتر و بهینه استفاده کنید.

هرسوال یا مشکلی راجع به این محصول داشتین به ما زنگ بزنید..