به وب سایت نوژا نیرو خوش آمدید

راهنمای پاوربانک مدل نگین
ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب شما از این کالای ایرانی؛ خواهشمندیم هنگام استفاده از این دستگاه به نکات ذیل دقت کنید:

1- پکیج خریداری شده شامل یک پاوربانک مدل نگین (Negin) با ظرفیت باتری 10000 میلی آمپر ساعت و یک کابل شارژ کوتاه Micro USB می باشد.

2- این مدل پاوربانک  یک پورت ورودی Micro usb  و دو تا پورت خروجی USB و مجهز به شارژ بی سیم (Wireless Charging) است، و حداکثر با شدت جریان 2 آمپر شارژ میشه.

3- برای استفاده از شارژ بی سیم، گوشی تون رو که البته باید از این تکنولوژی پشتیبانی کنه، روی اون قسمت از بدنه پاوربانک که علامت امواج بی سیم حک شده قرار بدین و بعدش دکمه پاوربانک رو بزنید. تقریبا 2 ثانیه طول میکشه تا عملیات شارژ شروع بشه.

*** لطفا دقت کنید پاوربانک خودش حتما باید فقط و فقط با کابل شارژ بشه و برای شارژ شدن خودش از تکنولوژی شارژ بی سیم پشتیبانی نمیکنه. در صورت قرار دادنش روی تگ های شارژ بی سیم خطر سوختن بورد داخلش هست. ***

4-  این پاوربانک دارای قابلیت تخصیص هوشمند جریان خروجی با دستگاهی که برای شارژ شدن بهش وصل می کنید است.

5- این مدل پاوربانک قابلیت شارژدهی و شارژ شدن همزمان رو داره، یعنی میتونه همزمان که داره گوشیتون رو شارژ میکنه، خودش هم به شارژر متصل باشه و شارژ بشه، اما پیشنهاد میشه از این ویژگی به عنوان UPS مثلا استفاده نکنید. ( مثلا برای دوربین های مدار بسته )

*** خیلی مهم : لطفا در هنگام شارژ گوشی به صورت بی سیم، هیچ گاه هم زمان گوشی و شارژر رو به پاوربانک متصل نکنید. ***

5- به علت تبدیل ولتاژی که در مدار داخلی پاوربانک انجام میشه و نیز مقداری از انرژی که صرف تغذیه همون مدار می شه،  مقدار حدودی 75% از ظرفیت واقعی اون قابل استفاده ست .

6- برای نمایش مقدار شارژ باقی مونده پاوربانک، از یه نمایشگر LED استفاده کردیم. به این صورت که وقتی باتریش پر باشه عدد 100 رو نشون میده و وقتی باتریش خالی بشه عدد 0 رو نشون میده. مدت زمان حدودی شارژ کامل پاوربانک با شارژر 2 امپری در حدود 5 ساعته.

7- ولتاژ خروجی این پاوربانک مقدار تثبیت شده 5 ولت و شدت جریان خروجی حداکثر 2 آمپره، توان خروجی شارژ بی سیم هم 5 وات ساعته.

8- برای شارژ اون از شارژر های استاندارد با ولتاژ خروجی 5 ولت و حداکثر 3 آمپر استفاده کنید.

استفاده از شارژر های غیراستاندارد می تونه علاوه بر ایجاد اختلال و معیوب ساختن دستگاه، حادثه آفرین نیز باشه.

9- برای روشن یا خاموش کردن چراغ قوه، دکمه پاوربانک رو حدود 2 ثانیه باید نگه دارید.

10- به دلیل ماهیت ساختار باتری های لیتیوم-پلیمر که در پاوربانک ها استفاده شده، لطفا در بازه دمایی بین 10- تا 60+ درجه سانتی گراد نگهداری و استفاده کنید.

11- پاوربانک ها در اثر سوراخ شدن، گرما و فشار زیاد خطر آتش سوزی دارن. لذا این مورد رو حتما رعایت کنید و حتما سعی کنید هنگام استفاده از اون، هرگز اون رو تو جیب تون یا کنار بالشت و یا محیطی که سبب افزایش دمای دستگاه بشه نذارید.

12- در صورتی که به هر دلیلی دمای دستگاه بیش از حد بالا رفت یا سوراخ شد، سریعا اون رو در محیط آزاد بذارید تا در صورت هرگونه بروز خطر، از آسیب جسمانی در امان بمونید.

13- نکته عمومی: با توجه به نمودار شارژ باتری های لیتیوم یونی و پلیمری، هنگامی که ظرفیت باتری در حدود 85% تا 90% شارژ شده است، عملیات شارژ  کندتر و با آمپراژ خیلی کمتری انجام میشه، طوری که مقدار زیادی از باتری پاوربانک به جای اینکه صرف شارژ کردن گوشیتون بشه، توسط مدارهای داخلی اون مصرف میشه. به همین دلیل بهتره وقتی شارژ باتری گوشیتون به حدود 90 درصد رسید از پاوربانک جداش کنید تا از شارژ باقیمونده پاوربانکتون بتونید بیشتر و بهینه استفاده کنید.

هرسوال یا مشکلی راجع به این محصول داشتین به ما زنگ بزنید..