به وب سایت نوژا نیرو خوش آمدید

راهنمای پاوربانک مدل  NP4000BA


نکات استفاده از این محصول :

ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب شما از این کالای ایرانی؛ خواهشمندیم هنگام استفاده از این دستگاه به نکات ذیل دقت کنید:

1- پکیج خریداری شده شامل یدونه پاوربانک مدل NP4000BA/NP4000A با ظرفیت اسمی 5200 میلی آمپر ساعت و ظرفیت واقعی  حدود 5000 میلی آمپر ساعت و یدونه کابل شارژ کوتاه Micro USB می باشد.

2- ویژگی جدید این دستگاه که اون رو متمایز می کنه، قابلیت تعویض باتری توسط کاربره. برای این منظور  حتما از باتری های لیتیوم یون سایز 18650 با ولتاژ 3.6 یا 3.7 ولت استفاده کنید. هنگام نصب باتری حتما به قطب های مثبت و منفی باتری دقت کنید، باتری ها حتما از برندهای معتبر خریداری شن و به هیچ عنوان از باتری های بدون نام / فله ای و غیر استاندارد استفاده نکنید. برای خرید باتری از نوژا نیرو یا کسب اطلاعات بیشتر می تونید با ما در ارتباط باشید.

3- به علت تبدیل ولتاژی که در مدار داخلی پاوربانک انجام میشه و نیز مقداری از انرژی که صرف تغذیه همون مدار می شه،  مقدار حدودی 75% از ظرفیت واقعی اون قابل استفاده ست .

4- برای نمایش مقدار شارژ باقی مونده پاوربانک، از چهار تا LED استفاده شده که هر کدوم از اون ها 25%  از شارژ رو نشون می دن. همینطور دکمه تعبیه شده بر روی دستگاه با یه بار فشار دادن می تونه  نمایشگر شارژ رو روشن کنه و با دو بار فشار دادن متوالی چراغ قوه رو روشن کنه. دستگاه نیاز به شارژ اولیه نداره. مدت زمان حدودی شارژ کامل پاوربانک با شارژر 1 امپری در حدود 5 ساعته.

5- ولتاژ خروجی این پاوربانک مقدار تثبیت شده 5 ولت و شدت جریان خروجی حداکثر 1.2 آمپره.

6- برای شارژ اون از شارژر های استاندارد با ولتاژ خروجی 5 ولت و حداکثر 2 آمپر استفاده کنید.

استفاده از شارژر های غیراستاندارد می تونه علاوه بر ایجاد اختلال و معیوب ساختن دستگاه، حادثه آفرین نیز باشه.

7- به دلیل ماهیت ساختار باتری های لیتیوم-یون که در پاوربانک ها استفاده شده، لطفا در بازه دمایی بین 10- تا 60+ درجه سانتی گراد نگهداری و استفاده کنید.

8- پاوربانک ها در اثر سوراخ شدن، گرما و فشار زیاد خطر آتش سوزی دارن. لذا این مورد رو حتما رعایت کنید و حتما سعی کنید هنگام استفاده از اون، هرگز اون رو تو جیب تون یا کنار بالشت و یا محیطی که سبب افزایش دمای دستگاه بشه نذارید.

9- در صورتی که به هر دلیلی دمای دستگاه بیش از حد بالا رفت یا سوراخ شد، سریعا اون رو در محیط آزاد بذارید تا در صورت هرگونه بروز خطر، از آسیب جسمانی در امان بمونید.

10- لطفا هیچ گاه همزمان گوشی و شارژر رو به پاوربانک متصل نکنید.

11- نکته عمومی: با توجه به نمودار شارژ باتری های لیتیوم یونی و پلیمری، هنگامی که ظرفیت باتری در حدود 85% تا 90% شارژ شده است، عملیات شارژ  کندتر و با آمپراژ خیلی کمتری انجام میشه، طوری که مقدار زیادی از باتری پاوربانک به جای اینکه صرف شارژ کردن گوشیتون بشه، توسط مدارهای داخلی اون مصرف میشه. به همین دلیل بهتره وقتی شارژ باتری گوشیتون به حدود 90 درصد رسید از پاوربانک جداش کنید تا از شارژ باقیمونده پاوربانکتون بتونید بیشتر و بهینه استفاده کنید.

هرسوال یا مشکلی راجع به این محصول داشتین به ما زنگ بزنید..