به وب سایت نوژا نیرو خوش آمدید

راهنمای پاوربانک مدل  NP4000CL
ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب شما از این کالای ایرانی؛ خواهشمندیم هنگام استفاده از این دستگاه به نکات ذیل دقت کنید:

1- پکیج خریداری شده شامل یک پاوربانک مدل NP4000CL با ظرفیت باتری  7000 میلی آمپر ساعت و یک کابل شارژ کوتاه Micro USB می باشد.

2- ویژگی جدید این دستگاه که اون رو متمایز می کنه، کامل بودن پورت های اونه. طوری که هر سه نوع کابل Micro USB, Type-C , Lightning بهش میخوره و دیگه نیاز نیست دو مدل کابل همراهتون باشه همیشه. کابل گوشیتون هر مدلی باشه به این پاوربانک میخوره و شارژش می کنه.

3- این مدل پاوربانک قابلیت شارژدهی و شارژ شدن همزمان رو داره، یعنی میتونه همزمان که داره گوشیتون رو شارژ میکنه، خودش هم به شارژر متصل باشه و شارژ بشه، اما پیشنهاد میشه از این ویژگی به عنوان UPS مثلا استفاده نکنید. ( مثلا برای دوربین های مدار بسته )

4- این پاوربانک دارای قابلیت تخصیص هوشمند جریان خروجی با دستگاهی که برای شارژ شدن بهش وصل می کنید است.

5- به علت تبدیل ولتاژی که در مدار داخلی پاوربانک انجام میشه و نیز مقداری از انرژی که صرف تغذیه همون مدار می شه،  مقدار حدودی 75% از ظرفیت واقعی اون قابل استفاده ست .

6- برای نمایش مقدار شارژ باقی مونده پاوربانک، از یه نمایشگر درصدی استفاده کردیم. به این صورت که وقتی باتریش پر باشه عدد 100 رو نشون میده و وقتی باتریش خالی بشه عدد 0 رو نشون میده. مدت زمان حدودی شارژ کامل پاوربانک با شارژر 2 امپری در حدود 5 ساعته.

7- ولتاژ خروجی این پاوربانک مقدار تثبیت شده 5 ولت و شدت جریان خروجی حداکثر 2 آمپره.

8- برای شارژ اون از شارژر های استاندارد با ولتاژ خروجی 5 ولت و حداکثر 3 آمپر استفاده کنید.

استفاده از شارژر های غیراستاندارد می تونه علاوه بر ایجاد اختلال و معیوب ساختن دستگاه، حادثه آفرین نیز باشه.

9- به دلیل ماهیت ساختار باتری های لیتیوم-یون که در پاوربانک ها استفاده شده، لطفا در بازه دمایی بین 10- تا 60+ درجه سانتی گراد نگهداری و استفاده کنید.

10- پاوربانک ها در اثر سوراخ شدن، گرما و فشار زیاد خطر آتش سوزی دارن. لذا این مورد رو حتما رعایت کنید و حتما سعی کنید هنگام استفاده از اون، هرگز اون رو تو جیب تون یا کنار بالشت و یا محیطی که سبب افزایش دمای دستگاه بشه نذارید.

11- برای تمیز کردن پاوربانک هرگز از استون (لاک پاک کن) یا حلال های قوی استفاده نکنید. ممکنه به بدنه اون آسیب جدی وارد کنه.

12- در صورتی که به هر دلیلی دمای دستگاه بیش از حد بالا رفت یا سوراخ شد، سریعا اون رو در محیط آزاد بذارید تا در صورت هرگونه بروز خطر، از آسیب جسمانی در امان بمونید.

13- نکته عمومی: با توجه به نمودار شارژ باتری های لیتیوم یونی و پلیمری، هنگامی که ظرفیت باتری در حدود 85% تا 90% شارژ شده است، عملیات شارژ  کندتر و با آمپراژ خیلی کمتری انجام میشه، طوری که مقدار زیادی از باتری پاوربانک به جای اینکه صرف شارژ کردن گوشیتون بشه، توسط مدارهای داخلی اون مصرف میشه. به همین دلیل بهتره وقتی شارژ باتری گوشیتون به حدود 90 درصد رسید از پاوربانک جداش کنید تا از شارژ باقیمونده پاوربانکتون بتونید بیشتر و بهینه استفاده کنید.

هرسوال یا مشکلی راجع به این محصول داشتین به ما زنگ بزنید..