به وب سایت نوژا نیرو خوش آمدید

راهنمای پاوربانک مدل خلیج فارس
ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب شما از این کالای ایرانی؛ خواهشمندیم هنگام استفاده از این دستگاه به نکات ذیل دقت فرمایید:

1- پکیج خریداری شده شامل یک پاوربانک مدل خلیج فارس (Persian Gulf) با ظرفیت باتری 20000 میلی آمپر ساعت و یک کابل شارژ کوتاه  Micro USB و کارت گارانتی و راهنمای محصول می باشد.

2- این مدل پاوربانک دارای چراغ قوه، یک پورت ورودی Micro usb  و دو عدد پورت خروجی USB بوده  وعملیات شارژ حداکثر با شدت جریان 2 آمپر انجام خواهد شد. ( بعد ازخرید نیاز به شارژ اولیه ندارد، ولی ممکن است شارژ اولیه پاوربانک زودتر از حالت عادی تمام شود )

3- این پاوربانک قابلیت شارژدهی و شارژ شدن همزمان را دارد، یعنی می تواند همزمان که در حال شارژ کردن گوشی می باشد، خودش هم به شارژر متصل باشد و شارژ شود، اما از این ویژگی به عنوان UPS استفاده نکنید. ( مثلا برای دوربین های مدار بسته )

4-  پاوربانک خلیج فارس دارای قابلیت تخصیص هوشمند جریان خروجی با دستگاهی که برای شارژ شدن به آن متصل شده است می باشد.

5- به علت تبدیل ولتاژی که در مدار داخلی پاوربانک انجام می شود و نیز مقداری از انرژی که صرف تغذیه همان مدار می شود،  مقدار حدودی 75% از ظرفیت واقعی آن قابل استفاده است .

6- برای نمایش مقدار شارژ باقی مانده پاوربانک، از 4 عدد چراغ LED استفاده شده است. به این صورت که وقتی شارژ باتری پر باشد هر 4 چراغ روشن می شود و زمانی که شارژ باتری خالی باشد،  هیچ کدام از چراغ ها روشن نمی شود و فقط چراغ اول چند ثانیه شروع به چشمک زدن می نماید. مدت زمان حدودی شارژ کامل پاوربانک با شارژر 2 آمپری در حدود 10 ساعت خواهد بود.

7- ولتاژ خروجی این پاوربانک مقدار تثبیت شده 5 ولت و شدت جریان خروجی حداکثر 2 آمپر است.

8- برای شارژ آن از شارژر های استاندارد با ولتاژ خروجی 5 ولت و حداقل 2 آمپر استفاده کنید. شارژر های ضعیف تر علاوه بر طولانی کردن مدت زمان شارژ، ممکن است بیش از حد داغ شده و یا بسوزند.

استفاده از شارژر های غیراستاندارد می تواند علاوه بر ایجاد اختلال و معیوب ساختن دستگاه، حادثه آفرین نیز باشد.

9- به دلیل ماهیت ساختار باتری های لیتیوم-پلیمر که در پاوربانک استفاده شده است، لطفا در بازه دمایی بین 10- تا 60+ درجه سانتی گراد نگهداری و استفاده کنید.

10- پاوربانک ها در اثر سوراخ شدن، گرما و فشار زیاد خطر آتش سوزی دارند. لذا این مورد را رعایت کنید و حتما سعی کنید هنگام استفاده از آن، هرگز آن را در جیب لباس یا کنار بالشت و یا محیطی که سبب افزایش دمای دستگاه شود نگذارید.

11- در صورتی که به هر دلیلی دمای دستگاه بیش از حد بالا رفت یا سوراخ شد، سریعا آن را در محیط آزاد قرار دهید تا در صورت بروز هرگونه خطر، از آسیب جسمانی در امان بمانید.

12- برای تمیز کردن پاوربانک هرگز از استون (لاک پاک کن) یا حلال های قوی استفاده نکنید. ممکن است به بدنه آن آسیب جدی وارد کند.

13- نکته عمومی: با توجه به نمودار شارژ باتری های لیتیوم یونی و پلیمری، هنگامی که ظرفیت باتری در حدود 85% شارژ شده است، عملیات شارژ  کندتر و با شدت جریان خیلی کمتری انجام می شود، به طوری که مقدار زیادی از شارژ باتری پاوربانک به جای اینکه صرف شارژ کردن گوشی شما شود، توسط مدارهای داخلی آن مصرف می شود. به همین دلیل بهتر است وقتی شارژ باتری گوشی به حدود 85 درصد رسید، آن را از پاوربانک جدا کنید تا از مقدار شارژ باقیمانده پاوربانک بتوانید بیشتر و بهینه استفاده کنید.

هرسوال یا مشکلی راجع به این محصول داشتید با ما تماس بگیرید..